Выход

Вход в личний кабинет

Загрузка

Добавлено: , 18.10.2018 3182 Распечатать

Opet Lubricants Ukraine

Телефон: +38(044)498-10-88

Email: maximr@opet.ua

Web-сайт:www.opet.ua

Сучасний аграрний бізнес стрімко розвивається і з кожним роком підвищує свій рівень продуктивності. Одним з факторів, що впливають на рівень такого зростання продуктивності, є техніка нового покоління, яка дає можливість аграріям знижувати витрати на догляд за полями і підвищувати продуктивність на всіх етапах роботи. Однак, удосконалення аграрної техніки спричинило за собою ряд змін в конструкції, обслуговуванні і комплектуючих, що викликало необхідність застосовувати більш ефективні мастильні матеріали, які можуть забезпечити максимально довгий термін експлуатації вузлів і механізмів техніки і тим самим підвищити надійність її роботи.

     Компанія #Opet прагне запропонувати комплексне рішення щодо змащування для сучасної аграрної техніки і тому розробила мастильні матеріали, що відповідають різноманітним вимогам провідних світових виробників:
- для двигунів - оливи серії Fullpro і Fullmaster;
- для гідротрансмісій - універсальні оливи серії Fulltrac;
- для трансмісій - оливи серії Fullgear;
- пластичні мастила серії Arga.

     Підтвердженням якості оливи Opet є їх перша заливка на заводі Turk Traktor при виробництві техніки New Holland і Case в Туреччині.

Про компанію:

Opet Lubricants є одним із 500 найбільших промислових підприємств Туреччини. Компанія виробляє, продає та надає післяпродажні послуги у сфері автомобільних і промислових мастил, а також випускає продукти по догляду за автомобілем. Широка  диcтриб’юторська  мережа, в якій працює майже  200 компетентних співробітників, надає послуги по  всій Туреччині.
Ми раді запропонувати свої високоякісні продукти українським автолюбителям та підприємствам. У нашому каталозі продукції мастильних матеріалів Ви знайдете детальну інформацію про оливи OPET та специфіку їх застосування. Сподіваємося, що наші продукти стануть надійними супутниками Ваших подорожей і процвітаючого бізнесу.

Тож, успішних подорожей разом! 

Деталі  відносно асортименту та діючих акцій у opetних дистрибьюторів.

Контакти за посиланням http://opetoil.com.ua/ua/contact-us#distributers 

Компания Opet Lubricants Ukraine занимается: