Выход

Вход в личний кабинет

Загрузка

Добавлено: , 27.09.2017 4767 Распечатать

ТОВ "АСЦ"

Телефон: +38(056)440-51-51

Email: ASC.KR@yandex.ua

Web-сайт:agroscentr.wixsite.com/krivoyrog

Компанія «Аграрний Сервісний Центр» в м. Кривий Ріг - перше в своєму регіоні підприємство повного циклу пропозицій для агрофірм і фермерів. Подібна форма організації продажу, у вигляді агросупермаркету, на сьогоднішній день є найбільш оптимальною і пристосованою до безперервно мінливих умов і вимог ринку вітчизняного агробізнесу. Тому ми позиціонуємо себе як команду,  яка динамічно розвивається, і  прагне надати Вам повний спектр послуг і продуктів;  агрозапчастини, агрохімічні препарати і насіння та агробудівництво.

        Наше підприємство почало своє існування в Кривому Розі з 2010 року під різними назвами. Філія «Бас-Сервіс» м. Черкаси, філія «АгроСпецЗапчастини» м. Київ, філія «Оілінвесттранс» м. Дніпро - це найбільш відомі. Успішний розвиток продажу дозволив восени 2015 року провести будівництво та ремонт нового офісу, а з 1 грудня відкритися в новому форматі - Сервісного Центру з широким спектром представлених товарів для агробізнесу. У листопаді 2016 року підприємство остаточно реєструється у Кривому Розі і отримує сьогоднішню назву - «АГРАРНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР».

           З лютого 2017 року ми почали пропонувати нашим клієнтам у сільській місцевості нові послуги з повного циклу будівництва «під ключ» різноманітних побутових сонячних електростанцій та автономного освітлення.

          Ми бачимо нашим клієнтом сучасного, ділового, впевненого в собі фахівця в сфері агробізнесу, який цінує свій час і справжній, якісний сервіс. Споживач, який звернеться до нас, обов'язково знайде для себе необхідне в широкому асортименті запропонованого товару. Ідучи назустріч побажанням наших клієнтів, ми постійно оновлюємо наші пропозиції і стежимо за розвитком сучасних агротехнічних технологій.

         Філософією нашої компанії є розвиток спеціалізованої допомоги у виборі найбільш оптимального шляху вирішення постійно виникаючих технічних і агрохімічних проблем, з якими може зіткнутися наш замовник.

        Співробітники сервісного центру -  майстри своєї справи і володіють достатньою кваліфікацією, щоб допомогти Вам у вирішенні питань та проблем. Вони проконсультують та нададуть інформацію про наявність товарів на складах в Україні, а в разі відсутності в нашій країні необхідного асортименту зможуть в найбільш лояльні терміни замовити доставку товару з-за кордону.

                     Ми раді бачити у себе, і вітаємо всіх, хто цінує професіоналізм та довіру!

 

С уважением,  OOO «АГРАРНЫЙ СЕРВИСНЫЙ ЦЕНТР»!

в г. Кривой Рог: ул. Л. Бородича  1-Б (кольцо автовокзала)

Компания ТОВ "АСЦ" занимается: