Выход

Вход в личний кабинет

Загрузка

Добавлено: , 25.03.2016 5220 Распечатать

ДІОЛ АГРО ПП

Телефон: +38(067)410-32-90

Email: office@diolagro.com.ua

Web-сайт:http://www.diolagro.com.ua

Основним напрямом діяльності підприємства є технічне забезпечення підприємств аграрного сектору Харківської, Полтавської, Сумської областей та східних регіонів  України запчастинами, витратними та мастильними матеріалами до сільськогосподарської техніки JOHN DEERE, CASE, NEW HOLLAND, KINZE, GREAT PLAINS. На складі компанії «ДІОЛ АГРО», у місті Харкові,  підтримується наявність широкого вибору  запчастин та витратних матеріалів, як оригінальних так і їх аналогів, до найбільш розповсюджених моделей техніки JOHN DEERE, CASE, NEW HOLLAND, KINZE, GREAT PLAINS.

Окрім оригінальних запчастин, до вище наведеної техніки, у нас Ви завжди зможете придбати витратні матеріали таких світових виробників як DONALDSON, BALDWIN, FLEETGUARD,CARLISLE, OPTIBELT; оригінальні мастильні матеріали та високоякісні мастильні матеріали німецьких концернів AVIA та ROWE, які виробляються виключно в Європі.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ДІОЛ АГРО» розпочало розвиток нового напрямку: тестування, модернізація, тюнінг та ремонт сівалок точного висіву з використанням інноваційних технологій та продукції компанії PRECISOIN PLANTING. Що дає змогу значно підвищіти якість посіву сівалок точного висіву виробництва США, таких як John Deere, Kinze, Great Plains, Massey Ferguson, Challendger, White. Після втілення заходів по модернізації та вдосконаленню сівалки точність висіву підвищується до 95-98%, що надасть економію на перевитратах посівного матеріала 5-30% , а підвищення урожайності на 5-20%.

Доречі, тестування висівних апаратів сівалок точного висіву наших клієнтів на стенді MeterMax Ultra показало, що точність висіву насіння соняшника сівалками до переобладнання та модернізації складає 60-90% в залежності від типу висівного апарата (механічний, пневматичний чи вакумний) та розміру (фракції) насіння , яке потрібно висіяти.

 

 

Компания ДІОЛ АГРО ПП занимается: